poniedziałek, 9 stycznia 2017

Grupa II- Wystawa podsumowująca rezultaty projektu :

Grupa II- Wystawa podsumowująca rezultaty projektu 
„ UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 1 W PIEKOSZOWIE PROMUJĄ ZDROWY STYL ŻYCIA”
      Projekt realizowany w okresie od września do grudnia w ramach rządowego programu: „ Bezpieczna i przyjazna szkoła”. W czasie trwania projektu  systematycznie realizowaliśmy zaplanowane zadania. Zgłębiliśmy naszą wiedzę na temat zdrowego odżywiania, produktów regionalnych , komponowania i przygotowywania pełnowartościowych posiłków, uczestniczyliśmy w zajęciach fitness oraz nordic walking.
Na koniec zrobiliśmy szkolna wystawę. Pokazaliśmy wszystkim , co przez ten czas  robiliśmy i czego mogliśmy się nauczyć?
Wszystkie nasze rezultaty oraz działania można podziwiać na zdjęciach , wytworach plastycznych oraz  sprawozdaniach na stronie internetowej. Również końcowym efektem  naszej pracy jest kalendarz podsumowujący  działania , koszulka ze zwycięskim logo oraz kampania środowiskowa nawiązująca do promowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców  Piekoszowa. W ramach współpracy  z ARR                     w mechanizmie „ Administrowanie rozdysponowaniem owoców i warzyw nie przeznaczonych do sprzedaży” każdy chętny rodzic, pracownik  oraz uczeń ZPO  mogli  skorzystać i skosztować darmowych jabłek s sandomierskich sadów.    Dziękujemy wszystkim uczestnikom , opiekunom oraz tym, którzy przyczynili się do realizacji projektu.